WIZUALIZACJE 3D

Obecnie towarzyszom nam wszędzie, idąc ulicą co chwilę widzimy wizualizacje 3D inwestycji budowlanych, które będą budowane w naszej okolicy. Obecnie każdy deweloper nie jest w stanie obejść się bez wizualizacji swojej inwestycji. By sprzedać mieszkanie lub dom nie wystarczy już tylko pokazać statyczną wizualizację 3D, trzeba zachęcać klientów poprzez fotorealistyczne wizualizacje wnętrz mieszkań, pokazując atuty mieszkania. Jeszcze większy wpływ na klienta mają animacje 3d które dzięki multimedialnym efektom przykuwają oko klienta.

NASZE PROJEKTY

TYPY WIZUALIZACJI 3D

Wizualizacje architektoniczne

Wizualizacje architektoniczne – stosuje je się w szczególności w branży deweloperskiej, gdzie ukazuje się potencjalnemu klientowi jak będzie wyglądał jego przyszły dom lub mieszkanie. Obecnie każdy z deweloperów nie jest wręcz w stanie obejść się bez wizualizacji architektonicznych . Dzięki zaawansowanej technice renderingu, możemy projektowany model 3d budynku wkomponować w istniejącą działkę budowlaną. 

wizualizacja 3d osiedla koncepcja

Wizualizacje wnętrz 3D

Aranżacje 3d wnętrz – dzięki fotorealizmowi w naszych wizualizacjach 3d możemy pokazać piękny salon, łazienkę czy też biuro. Nie tylko zamawiają je deweloperzy, którzy chca pokazać klientom ich przyszłe mieszkanie, czy też indywidualni klienci. Bardzo czeto wykonujemy wizualizacje dla producentów mebli. Kilka lat temu każdy producent mebli musiał wynająć hale, wyprodukować meble zorganizować profesjonalnego fotografa, wybudować przykładowe pomieszczenie i dopiero po włożeniu swoich mebli mógł zrobić profesjonalne zdjęcia do swojego katalogu z własnymi meblami. Te czasy już się skończyły. 

Wystarczy przesłać nam rysunki techniczne lub szkice mebli opisać swoje założenia i wymagania – a my pięknie je zwizualizujemy. Otrzymane od nas rendery można wykorzystać przy druku swojego katalogu czy też wydrukach wielkoformatowych.

wizualizacja 3d szafki z tv

Wizualizacje produktowe/ reklamowe

Wizualizacje produktowe 3D idealnie się spisują jeśli mamy produkt i chcemy w atrakcyjny sposób przedstawić go klientowi. Zazwyczaj najbardziej popularnym typem – jest studyjny render 3D produktu na jednolitym tle. Klientami tego typu wizualizacji są agencje reklamowe i producenci.

wizualizacja 3d produktowa

Wizualizacje 3D / Render 3D - dlaczego?

Rendering dla niewtajemniczonych jest to dziwne słowo. Tymczasem najprościej ujmując jest to przetworzenie siatki 3d na ładny obrazek. Technika renderowania obrazów w ostatnich latach poszła bardzo daleko, mamy dziesiątki programów do dyspozycji płatnych i bezpłatnych. Jakość finalnych renderów jest wręcz niesamowita, bardzo często nie jesteśmy w stanie odróżnić prawdziwego zdjęcia od renderingu 3d. Dlaczego więc render jest lepszy niż zdjęcie – proste – tańszy i nie daje żadnych kompletnie ograniczeń fizycznych.

render 3d

PODOBAJĄ CI SIĘ NASZE WIZUALIZACJE 3D ?